Kuchyně na míru

Již od počátku naší činnosti v roce 1990 se zabýváme také, mimo jiné, výrobou kuchyní a kuchyňského nábytku. Nabízíme klasickémoderní rustikální kuchyně. Vyrobíme a dodáme Vám také kuchyně z masivu, či různé atypické kuchyně na míru. Vkus a přání klientů se velmi liší, protože každý z nás je jiný a líbí se mu mnohdy úplně odlišné věci. Působíme na trhu již od 90-tych let, proto nás tato doba naučila té nejefektivnější přizpůsobivosti přání našich klientů. Vždy se snažíme odvedenou práci maximálně přiblížit Vašim požadavkům, aby došlo k co největší shodě.

Používáme vyhradně kovaní BLUM, které ma záruku na doživotí. 

Naše portfolio vysoce kvalitních designových kuchyní uspokojí jak náročnou klientelu, tak i klienty s limitovaným rozpočtem. Je důležité soustředit se na obě dvě skupiny, abychom mohli odvést stoprocentní práci pro všechny klienty, bez výjimky. U všech typů kuchyní, včetně těch nízkonákladových, klademe důraz na kvalitní práci s využitím nadčasových materiálů. Naším cílem je vyrábět kuchyně a kuchyňský nábytek s dlouhou životností, jelikož jakmile se klient rozhodne investovat do kuchyně na míru, je předpokladem, že vydrží v řádech let, nebo dokonce desítek let. Proto je důležité volit kvalitní a odolné materiály na výrobu kuchyní na míru. Tyto materiály, které aktuálně používáme, jsou osvědčeny dlouholetou praxí v oboru, proto na ně můžeme spoléhat.

Pro většinu zákazníků jsou ideální kuchyně na míru, které dokážeme efektivně umístit i do velmi atypických prostor. Nabízíme široký výběr materiálů a povrchových úprav. Vybírat můžete také z různých typů kuchyňských pracovních desek. Při výrobě kuchyní a kuchyňského nábytku jistě oceníte naše komplexní služby. Kuchyně na míru vyrábíme na klíč, kdy se Vám věnujeme od první konzultace veškerých aspektů, až po montáž včetně technických rozvodů. Ke kuchyním na míru nabízíme také řadu vestavěných či samostatně stojících spotřebičů za zvýhodněné cenyDoprava montáž jsou pro naši společnost samozřejmostí a jsou již součástí cenové nabídky. Pokud nechcete mít svou rekonstrukci kuchyně na starosti, svěřte tuto činnost nám! Dokážeme se postarat o komplexní chod veškeré činnosti, od úplných základů, až po finální, byť někdy nepatrné úpravy. Tyto finální úpravy jsou taktéž velmi důležité, pro docílení celistvého a líbivého designu. Svou práci odvádíme poctivě a pečlivě, aby byla zaručena její kvalita a vše se podařilo vyrobit dle předem dohodnutého plánu.

Montáž kuchyně na míru zahrnuje:

·         Montáž spodních i horních skříněk

·         Montáž pracovní desky

·         Výřezy pro zabudování spotřebičů

·         Montáž dřezu a baterie

·         Připojení připravených odpadů a vody

·         Zabudování vestavěných spotřebičů

·         Uvedení spotřebičů do činnosti

Stavba kuchyní na míru je naším posláním již čtvrt století, proto doufáme, že nezklameme Vaši důvěru v nás vloženou. Zde na webu jsou také k dispozici jednotlivé fotografie kuchyní, které jsme rekonstruovali pro naše klienty. V případě zájmu si je můžete prohlédnout a kontaktovat naši společnost. Nevíte-li si s čímkoliv rady, například s designem Vaší nové potenciální kuchyně, s rozmístěním jednotlivých kusů nábytku do kuchyně, či technickými parametry, neváhejte prosím a obraťte se na naše zaměstnance. Se vším Vám rádi poradí a společně můžeme vytvořit Vaši novou kuchyni, přesně podle představ, jaké jste si sami vysnili. Vsaďte svoje karty na společnost OMA, výrobu nábytku.

Více informací o dopravě a montáži najdete v sekci služby.