Nábytek

Specializujeme se na výrobu hned několika druhů nábytku. Hlavní náplní naší činnosti je klasické vybavení domácností, které provádíme na klíč a vždy podle přání a představ klienta. Vyrábíme nábytek všech představitelných druhů a ze všech dostupných materiálů. Při výběru konkrétního materiálů či rozsahu práce přitom vycházíme z finančních možností zákazníka, díky čemuž se naše služby stávají dostupné téměř každému.

Zejména ve velkých městech, kde lidé většinou žijí v malých až středně velkých bytech, jsou kladeny velké nároky na využití každého volného koutu. Jako výrazná úspora místa fungují vestavěné skříně. Ty nejenom, že využijí doslova každý centimetr volné plochy, ale zároveň vám poskytnou nesrovnatelně větší úložný prostor, než sériově vyráběné skříně, které jsou navíc mnohdy nevalné kvality.

Podstatnou součástí každé domácnosti je bez pochyby kuchyně. Od toho, jak je zařízená, se odvíjí také naše chuť a ochota vařit. Správná kuchyně by měla být především účelně zařízená, prostorná a příjemná na pohled. Kuchyňský nábytek musí být kvalitní a odolný, což je přesně to, na co se při práci soustředíme. Dokážeme vyrobit jak nákladný nábytek uspokojující přání náročnější klientely, tak i nízkonákladový nábytek, u nějž však také klademe důraz na kvalitu.

Další významnou část domácností tvoří dětské/studentské pokoje. K úspěšnému studiu může napomoct ledacos, jedním z příznivých faktorů je bezesporu také adekvátní studijní prostředí. Vhodný studentský nábytek toto prostředí pomáhá utvářet. Pro studenty, kteří ve svém pokoji tráví velké množství času, je přitom podstatná nejenom jeho funkčnost a účelnost, ale i jeho vzhled. Snažíme se tedy do těchto pokojů vyrábět takový nábytek, který splňuje nejenom náročné požadavky studia, ale také designové požadavky jeho obyvatel.

Další náplní naší činnosti je kancelářský nábytek, s jehož výrobou máme bohaté zkušenosti. Kromě klasického kancelářského vybavení, jako jsou psaní stoly, skříně, regály, šuplíkové kontejnery, skříňky, police nebo věšáky, vyrábíme i nábytek do prostor typu openspace nebo různých počítačových a multimediálních místností. Jelikož v kanceláři většina z nás tráví mnoho hodin týdně, je velmi podstatné, aby na nás její vybavení působilo příjemně a aby bylo účelné. Z těchto důvodů se při jeho výrobě soustředíme jak na funkčnost a praktičnost, tak i na designovou stránku. Ve většině větších firem je recepce prvním místem, které klient či jiný návštěvník uvidí. Proto je důležité, aby celá recepce vypadala reprezentativně. Naše společnost si to uvědomuje, což je důvod, proč se zaměřujeme také na výrobu recepčních pultů na míru.

Funkční a vzhledově příjemné vybavení má bezesporu velký vliv i na spokojenost hotelových hostů. Proto se vyplatí investovat a pořídit kvalitní a designový hotelový nábytek. Naše firma tento druh nábytku vyrábí již řadu let a vybavili jsme na příklad hotel ANDANTE v Praze nebo hotel AVANTI v Brně. Vybavujeme však i jiná než hotelová ubytovací zařízení a nabízíme nábytek ekonomické, střední i luxusní třídy. Stejně jako ve firmě, tak i v hotelu tvoří podstatnou část celkového dojmu recepce. Na vaše přání vám vytvoříme takové vybavení recepce, které bude na vaše klienty působit příznivě a příjemně.

Mimo to máme mnoholeté zkušenosti s výrobou zdravotnického nábytku. Výroba tohoto typu nábytku si klade vysoké a poměrně specifické nároky na účelnost, funkčnost a odolnost. Pro jeho výrobu tedy volíme ty nejkvalitnější a nejodolnější materiály, které jsou dobře omyvatelné a dezinfikovatelné. Dodáváme například do ordinací praktických lékařů, laboratoří, lékařských pokojů, sesteren, ambulancí i do běžných oddělení nemocnic. Mezi naše klienty patří například pražský IKEM.

Specializujeme se na výrobu následujících druhů nábytku: