Školní nábytek

Žáci a studenti tráví v učebnách několik hodin denně a školní nábytek hraje v jejich životech nemalou roli. Minulostí jsou unifikované třídy plné starého nábytku bez nápadu. Vybavení škol a školní nábytek můžou mít vliv i na celkový, často subjektivní názor, o úrovni školy. Školní nábytek ovlivňuje také celkovou atmosféru a styl učeben, proto je do škol a školek často poptáván na míru vyrobený nábytek z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Design a styl již není opomíjen a stává se důležitou součástí při výrobě nového školního nábytku. Každý z nás, tedy i studenti raději pracují v líbivém a moderním prostředí, než v prostředí bez trošky designu a stylu.

Společnost OMA působí na trhu výroby školního nábytku již od roku 1990. Vyrábíme nejen běžný nábytek do škol a nábytek pro mateřské školy, jako jsou skříně, police, skříňky či stoly, ale jsme schopni vybavit i šatny a jazykové či PC učebny. Vyrábíme, mimo jiné, počítačové stolky, které je možno uzamykat a tudiž plně chrání jak počítač, tak klávesnici a myš. Námi vyrobený školní nábytek se vyznačuje především bezpečnostífunkčností barevností. Jiné nároky jsou kladeny na nábytek pro školy a jiné pro mateřské školy. Děti mladšího věku mají rádi barvy, proto je na ně kladen důraz při výrobě například školních lavic. Působí jistě příjemnějším dojmem, než dřevěné lavice, které jsou na velké většině škol již minulostí.

Do školek často dodáváme nábytek s kulatými barevnými hranami či různé na míru vyrobené multifunkční skříně na hračky či výtvarné potřeby. Nábytek do školek by měl být především bezpečný a funkční, aby si děti při hraní a dovádění neublížily. Jsou velmi živé a také rychlé, proto je bezpečnost v jejich okolí velmi důležitá. Důraz se klade na dostatečný prostor na hraní i pro uložení hraček a také na snadnou omyvatelnost nábytku. Školní nábytek pro naše nejmenší je koncipován tak, aby vydržel každodenní používání po několik desetiletí a splňoval všechny praktické požadavky. Opět jsou na místě barvy a obrázky, obzvláště u předškolních dětí, pomáhá to rozvíjet jejich fantazii a je to zkrátka vhodnější, než volit neutrální odstíny nábytku. V oblasti vybavení školek se hodně věnujeme také dětským šatnám, jejichž obrázky najdete v našich referencích.

Jednou z nesporných výhod spolupráce s Nábytkem OMA jsou dlouholeté zkušenosti ve výrobě kvalitního školního nábytku. OMA není jen distributorem, ale přímým výrobcem. Společnost je tedy schopna pružně reagovat i na speciální požadavky. Projevíte-li zájem o naše služby, přijedeme k Vám, vše si pečlivě zaměříme a navrhneme Vám líbivý, designový, ale hlavně, bezpečný školní nábytek na míru. Důležitá je samozřejmě praktičnost vyrobeného nábytku. Dostatek prostoru na školních lavicích, možnost upevnit si z boku lavice školní tašku, a další detaily, všechny tyto

Vaše požadavky budou samozřejmě zohledněny a naše práce se jim bude snažit přizpůsobit na úplné maximum. Jde nám především o spokojenost Vás, zákazníků, protože pouze spokojený zákazník se vždy rád vrací ke stejnému výrobci. Nabízíme maximální možnou kvalitu za skutečně přijatelné ceny. Samozřejmostí jsou také množstevní slevy u věších zakázek. Čím více objednáte, tím více ušetříte. Spokojenost se pak dostaví na obou stranách. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi, a věříme, že dokážeme vytvořit nábytek přesně pro Vás!