Služby

Veškeré druhy nábytku i kuchyně pro Vás rádi vyrobíme na klíč, a proto doporučujeme využít i některé z námi nabízených doplňkových služeb. Více než 20 let v oboru výroby nábytku nás přesvědčilo, že kvalitní doplňkové služby či rychlost dodání mají na zákazníky velmi pozitivní vliv. Věříme, že nejen proto se na nás velká část naší klientely obrací znovu a znovu.

Doprava
Pokud nevyužijete možnosti vyzvednout si nábytek přímo u nás v provozovně, rádi Vám jej dopravíme na předem určené místo. K dopravě využíváme vlastních vozidel, jen v případě opravdu velkých zakázek poptáváme externí dopravce s větší přepravní kapacitou. 
Dodací lhůty i ceny dopravy nábytku jsou individuální a odvíjejí se od vzdálenosti i velikosti a náročnosti zakázky. Cenu dopravy i termín dodání Vám vždy sdělíme předem. U velkých zakázek poskytujeme dopravu zdarma.
Naše výrobky jsou dodávány s daňovým dokladem či fakturou, jež může sloužit také jako podklad pro případné reklamační řízení.

Montáž
U veškerého námi vyrobeného nábytku je možné přiobjednat montáž. Nábytek sestavují spolehlivý a kvalifikovaní pracovníci, kteří dbají na preciznost a přání zákazníka. 
Montáž nábytku může být provedena u nás ve firmě stejně jako ve Vašich prostorách. Záleží jen na Vašem přání a někdy také na typu nábytku. Zejména u kusů vyrobených na míru doporučujeme sestavení v místě, kdy bude nábytek užíván.  
Součástí dopravy i montáže ve vysokých patrech budov si někdy účtujeme také výnos. Ceny montáže i výnosu jsou individuální dle typu zakázky. 

Prodloužená záruka
Nábytek vyrobený společností OMA je v záruce vždy 24 měsíců. Tato lhůta se počítá od předání konečného výrobku zákazníkovi. U většiny typů nábytku však nabízíme prodlouženou záruku. Na délku záruky u vybraného nábytku se můžete informovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Odborné poradenství a 3D plánování
Vybrat správný nábytek pro nové prostory či nahradit stávající starý nábytek moderním není jednoduché, zejména chcete-li, aby měl celý interiér příjemný a reprezentativní vzhled. Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme poradit s vybavením nejen bytových či komerčních interiérů, ale navrhujeme také hotelový, kancelářský, zdravotnický, školní či studentský nábytek. U návrhů kuchyní využíváme také 3D plánování.

Postup při návrhu interiéru

  • První konzultace s klientem, zjištění jeho potřeb a představ
  • Zaměření prostor u klienta, předání podkladů
  • Zpracování návrhu interiéru
  • Řešení případných připomínek klienta
  • Zpracování položkové kalkulace
  • Dohodnutí podmínek a dalších služeb, uzavření smlouvy
  • Výroba nábytku, doprava a montáž, předání klientovi

Dokážeme zpracovat návrhy i na rozsáhlé či atypické interiéry. Klientům doporučujeme, aby o vybavení nových či rekonstruovaných prostor uvažovali již před započetím zednických prací. Snáze Vám tak navrhneme a vyrobíme nábytek na míru v požadovaném termínu. Výhodou společnosti OMA je vlastní výroba nábytku, jež je doplněna o řadu kvalitních doplňkových služeb. Věnujeme se Vám od plánování až po předání hotového vybavení interiéru.