Studentský nábytek

Každý student potřebuje optimální podmínky pro studium i odpočinek nejen ve škole, ale i doma. Po náročném dni ve škole je potřeba cítit se pohodlně. Správnou atmosféru by měl navodit také vhodně vybraný studentský nábytek. Společnost OMA vyrábí studentský nábytek za použití kvalitních materiálů již od roku 1990. Za tuto dlouhou dobu jsme vypozorovali, že naši zákazníci jeví největší zájem o studentský nábytek na míru, který lze individuálně přizpůsobit každému prostoru.

Když máte za sebou skutečně náročný den, rádi si sednete do pohodlného křesla, kde můžete v klidu relaxovat a vyčistit si tím hlavu, nebo třeba srovnat myšlenky. Většinu studentů čeká navíc po návratu ze školy ještě další domácí příprava, proto je nutný dostatečný přísun světla, prostorný stůl a celkově studijní prostor velikostně dostačující pro pohodlnou práci. Vše je potřeba si předem promyslet, než se bude nový studentský nábytek vybírat a umisťovat do místnosti. Někdo dává přednost praktičnosti, někdo si zase potrpí na líbivý design, a pak se samozřejmě najdou tací, pro které je důležité obojí. Spokojenost našeho zákazníka s nábytkem, který pro něj připravíme, je klíčem k úspěchu a motivací pro nás.

Studenti mají často nemalé nároky na prostor a soukromí. Většina mladých lidí má obvykle zájem se na výběru vybavení studentského pokoje podílet. Originální řešení studentského pokoje by tedy mělo splňovat požadavky jak rodičů, tak i dětí. Přece jen je důležité, aby s nábytkem, který byl dětem, či studentské mládeži vybrán, byla spokojenost, protože právě oni ho budou používat. Klademe důraz zejména na vysokou kvalitu materiálůdlouhou životnost a optimální řešení i pro atypické interiéryFunkčnost praktičnost jsou pro nás jedny z nejdůležitějších aspektů, ale neopomíjíme ani moderní a pěkný design.

Jak vybrat správný studentský nábytek? 

Jiný studentský nábytek požadují chlapci a jiný děvčata. Důležité je také dosáhnout shody ve výběru nábytku mezi rodiči a dětmi. Mladý člověk často mění své názory i vkus, a proto se nám osvědčilo dodávat nábytek spíše v neutrálních odstínech. Pokud si vyberete extravagantní design, je větší pravděpodobnost, že Vás časem omrzí. To je důvodem našeho osvědčení neutrálních odstínů. Nespornou výhodou nábytku vyrobeného na míru je jeho variabilita. Lze ho velmi snadno stěhovat a měnit tak vzhled celého pokoje. Mezi studentský nábytek můžeme okrajově zařadit i dětský nábytek, u něhož je kladen důraz na větší prostor pro hraní a využití barev. Děti vždy dají přednost barevnějším motivům a odstínům, mají bujnou fantazii a k jejich věku se to zkrátka lépe hodí. V případě nábytku pro malé děti klienti preferují spíše otevřené police a regály, do nichž lze uložit větší množství hraček. 

 

Studentský nábytek by měl poskytovat dostatek prostoru pro odkládání denně používaných věcí.  Neměl by zde chybět prostorný psací stůl umístěný v dosahu denního světla. Zásuvky na školní potřeby a učebnice by měly umožňovat uložení dle frekvence používání. Nezapomeňme také na dostatečné úložné prostory pro oděvy a další potřeby. Nejdůležitější je však lůžko, jež by mělo sloužit jak ke spánku, tak k odpočinku. Většina klientů preferuje pohodlné a prostorné postele. Spousta lidí si svou postel oblíbí hlavně proto, že představuje možnost si konečně po náročných dnech odpočinout a nabrat nové síly. Z tohoto důvodu je důležitá spokojenost s velikostí postele, případně tvrdostí či měkkostí matrace a dalšími aspekty postele. Nadefinujte si Vaše požadavky a my se jim přizpůsobíme, jak nejlépe jen to půjde.

Společnost OMA Vám může dodat celé sestavy studentských pokojů nebo i jednotlivé kusy nábytku. Jsme přímým výrobcem vybavení pokojů pro menší děti, předškoláky, školáky a studenty. Naše nabídka zahrnuje především tyto výrobky:

·         skříně

·         postele

·         psací i PC stoly

·         skříňky

·         police

·         noční stolky

·         knihovny

Naše individuálně navržené studentské pokoje jsou na trhu oblíbené již téměř čtvrt století. Studentský nábytek od společnosti OMA se vyznačuje netradičním designem a dokonalým využitím prostoru. Vyzkoušejte si i Vy nábytek od naší společnosti, a přesvědčte se sami, jak prakticky se dá využít i malý prostor ke všem potřebným účelům, včetně spánku, odpočinku, studia a pilné práce. Pochlubit se můžeme již mnoha zařízenými prostory studentským nábytkem a spokojeností celé řady klientů. Staňte se proto dalšími z nich a uvidíte, že nebudete litovat.