Vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru se těší čím dál větší oblibě. Oproti klasickým sektorovým skříním mají řadu výhod spočívajících zejména ve funkčnosti a kvalitě provedení. Jsou ideální zejména do prostor, kde je třeba uspořit každý centimetr místa. Důležité je vždy přesné zaměření prostoru s cílem navrhnout ideální řešení pro skladbu a rozložení skříně. Pomůžeme Vám také s výběrem vhodných materiálů, funkčních prvků a designového řešení vestavěné skříně. Vše by mělo korespondovat se stávajícím interiérem.

Klasické sériově vyráběné skříně jsou dnes již přežitkem. Jejich tvar a vnitřní vybavení Vám nikdy nebudou vyhovovat, tak jako vestavěné skříně na míru. Rozměrově ani designově Vám nezapadnou do vybraného prostoru a pokazí Vám celkový dojem z jinak příjemného interiéru. Také kvalita sériově vyráběného nábytku je často horší než u nábytku vytvořeného na zakázku.

Ideálním řešením jsou vestavěné skříně na míru, které na milimetr sednou do požadovaného prostoru a nabídnou spoustu úložného prostoru. Trendem ve výrobě vestavěných skříní na míru je variabilní vnitřní vybavení doplněné o řadu chytrých doplňků, díky nimž vše přehledně uložíte a hlavně najdete. Výhodou těchto variabilních skříní je, že můžete jejich vnitřní prostor kdykoliv úplně změnit. 

Vestavěné skříně nabízíme v řadě provedení, z různých materiálů a na míru Vašim finančním možnostem. Vyrobíme Vám nábytek na míru přesně podle Vašeho vkusu. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně od první konzultace a zaměření až po montáž skříně u Vás doma. Více informací o dopravě a montáži najdete v sekci služby.