Zdravotnický nábytek

Společnost OMA s.r.o. vyrábí a dodává zdravotnický nábytek již od roku 1990. Jednou z našich hlavních oblastí činnosti je tedy vybavení zdravotnických interiérů na klíč. Pod pojmem zdravotnický nábytek můžeme najít jak lékařský nábytek, laboratorní nábytek tak i obecný nemocniční nábytek. Poskytnout Vám můžeme jednotlivé kusy nábytku, ale také jsme schopni se postarat o kompletní výbavu Vaší ordinace, či jiných prostorů, kde je potřeba zdravotnického nábytku.

Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou vybavení pro:

·         ordinace praktických, zubních či veterinárních lékařů

·         laboratoře

·         lékařské pokoje

·         sesterny

·         ambulance i běžné oddělení nemocnic.

Dodáváme především stoly, lékárny, kartotéky, skříně a skříňky na léky. Není pro nás problémem navrhnout atypický recepční pult nebo jiný na míru vyrobený nábytek. Vše však pouze z kvalitního a odolného materiálu. Máte-li jako klient netradiční přání ohledně nábytku, který Vám naše společnost může navrhnout, určitě se neváhejte obrátit na naše pracovníky s jakýmkoliv přáním. Se vším Vám rádi pomůžeme a také poradíme, co by bylo pro Vaše lékařské prostory nejvhodnější. Působíme v oblasti výroby zdravotnického nábytku již dvacet pět let, proto si troufáme říci, že s jeho výrobou máme za tato léta již velmi bohaté zkušenosti a odvádíme práci profesionálů.

Zdravotnický nábytek vyrábíme s důrazem na speciální požadavky jeho uživatelů. Vysoké nároky jsou zejména u vybavení ordinací či laboratoří kladeny na omyvatelnost a dezinfikovatelnost povrchů, odolnost, snadnou údržbu a účelovost. Všechny tyto aspekty je důležité dodržet, aby tím byl zabezpečen správný chod ordinace, lékárny, či jiného zdravotnického zařízení. Přísná hygienická nařízení musí být bezesporu dodržována, je tedy relevantní, aby povrch nábytku byl skutečně praktický a dal se dobře udržovat v absolutní čistotě bez bakterií.  

Zdravotnický nábytek od společnosti OMA disponuje především těmito výrobky:

·         kvalitními a odolnými výsuvy zásuvek

·         závěsy dvířek včetně zvýšeného úhlu otevírání

·         pohodlnými úchyty

·         dostatkem úložného prostoru pro různý lékařský materiál. 

I zdravotnický nábytek je vystaven působení módních trendů, jimž v dnešní době vévodí důraz na barevnostfunkčnost využití materiálů odolných vůči chemikáliím. Do každého kusu nábytku promítáme své mnohaleté zkušenosti v oboru vybavení interiérů zdravotnických zařízení. Moderní pojetí ordinace v režii společnosti OMA si můžete prohlédnout v sekci reference – zdravotnický nábytek. Ovšem každý klient je jiný, a může mít zcela odlišné požadavky, stejně tak i vkus. Někdo dává přednost barvám, jiný zase neutrálnějším odstínům. Někdo si chce zařídit svou ordinaci zdravotnickým nábytkem v extravagantním stylu, jiný se drží raději ustálené klasiky s bílou barvou.

Důležitý je také dostatečný přísun denního světla ve Vašich zdravotnických prostorách. My se rádi přizpůsobíme všemu, co si definujete, a odvedeme při své práci maximum. Dokážeme si i poradit s rozmístěním nového nábytku, aby bylo co nejvíce efektivní a potenciál prostoru byl využit na maximum. Důležitá je hlavně praktičnost zdravotnického nábytku, ale design nezůstává příliš pozadu. Pokud se již klienti rozhodnou pro zakázku zdravotnického nábytku na míru, chtějí také, aby jim nový nábytek vyhovoval vzhledově. Nezůstáváme pozadu a sledujeme nejnovější trendy, čímž jsme schopni uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších klientů, kteří si na design zejména potrpí.

Pokud Vás naše společnost zaujala, prohlédněte si fotografie zde, na našem webu, v sekci zdravotnický nábytek. Doufáme, že při případné spolupráci budete od nás odcházet jako další ze spokojených klientů, jako již mnoho před Vámi. Právě Vaše spokojenost je ohromně důležitá, protože je základem každého obchodního úspěchu.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 603 457 361 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.